Okucia firmy WinkHaus

 

Okucia activPilot oferują wyraźne zalety pod względem regulacji podczas montażu jak również komfortu podczas późniejszego użytkowania. Zalety te są bardzo korzystne dla użytkownika końcowego. Dodatkowo activPilot oferuje doskonały mechanizm blokujący w postaci grzybka ryglującego.

 

Wentylacja z wieloma szczelinami umożliwia różne szerokości przechylania skrzydła, a tym samym szybkie, łatwo regulowane ustawienie wentylacji. Umożliwia to stały dopływ świeżego powietrza bez znacznych strat energii. Chroni to nie tylko twoje zdrowie, ale także portfel.

 

W porównaniu z tradycyjnymi oknami uchylno-uchylnymi, activPilot Comfort PADK ma dodatkowy wymiar otwarcia oprócz pozycji „otwieranie” i „uchylanie”ma: „parkowanie równoległe”  Skrzydło okna jest umieszczone równolegle do ramy. Powstaje szczelina powietrzna o szerokości około 6 mm, która gwarantuje naturalną i bezpieczną wentylację w każdych warunkach pogodowych.

 

Dzięki ActivPilot Select wszystkie części zawiasów są całkowicie zakryte. ActivPilot Select spełnia zatem wymagania nowoczesnej architektury dla nowych budynków i remontów. Doposażenie w dodatkowe funkcje programu ActivPilot jest również możliwe w późniejszym terminie

 

Dźwignia otwierania ruchomego słupka, piękna i funkcjonalna.
Dostęp do niej uzyskujemy po naciśnięciu w niebieski przycisk, wtedy gdy chcemy z niej skorzystać.

 

Element trójfunkcyjny z bezpiecznym wspornikiem najazdowym i zaczepem drzwi balkonowych

 

Zawias górny jest możliwy w wykonaniu malowanym, jak na zdjęciu oraz takim, na który zakłada się estetyczną plastikową nakładkę.

zatrzask_balkonowy

Funkcją zatrzasku balkonowego jest ochrona przed przeciągiem. Pozwala on zatrzasnąć za sobą okno balkonowe przy wyjściu na balkon.
Ponowne otwarcie następuje przez delikatne naciśnięcie pochwytu zamontowanego na skrzydle od strony zewnętrznej.

Zobacz także

Zapoznaj się z innymi produktami z różnych kategorii poniżej.
Kliknij i przejdź

Żaluzje

Drzwi

Okna

Przesuwne

Rolety

Okna ALU