Silniki do rolet

Somfy

Somfy

Somfy

Aluprof

Aluprof

 • Podstawowy silnik z przewodowym sterowaniem i mechanicznymi krańcówkami, bez detekcji przeszkody
  Seria LT: np Somfy Silnik LT 50 Atlas 15/17 Mechaniczne Krańcówki.
  Silnik Somfy LT 50 z mechaniczną krańcówką to siłownik sprawdzony i wytrzymały.Uniwersalny napęd do rolet.
 • Silnik z przewodowym sterowaniem, elektronicznymi krańcówkami i detekcją przeszkody
  Seria ILMO Plug & Play: np SOMFY ILMO 40 WT Detekcja 9NM/14
  Nowa generacja napędów do rolet łączy w sobie najwyższy poziom funkcjonalności z najprostszym sposobem montażu typu Plug & Play. Automatyczne rozpoznanie kierunku obrotu i automatyczna regulacja położeń krańcowych. Ciągła kontrola momentu obrotowego przez zintegrowany system elektroniczny. Detekcja przeszkód podczas zamykania i detekcja oblodzenia w trybie otwierania. Automatyczna korekta położeń krańcowych.Dolne położenie  – pancerz rolety musi mieć sztywne i stabilne połączenie z rurą nawojową. W tym celu muszą być zastosowane uchwyty blokujące np.Lock to Play.Górne położenie – obowiązkowy montaż odbojników (ograniczniki na stałe zamontowane w listwie dolnej pancerza rolety).
 • Silnik z bezprzewodowym sterowaniem, elektronicznymi krańcówkami, bez detekcji przeszkody
  Seria Somfy ALTUS RTS: np SOMFY ALTUS 40 RTS Radio 9NM/16
  Silnik do rolet Altus 40 RTS- uniwersalny napęd radiowy. Uniwersalny napęd przeznaczony dla małych napędów roletowych. Można go użyć do okien o powierzchni do 9 m2. Kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami RTS. Silnik do rolet ze zintegrowanym systemem radiowym RTS, system Somfy Drive Control ze zintegrowaną, opatentowaną anteną radiową. Ciągła kontrola momentu obrotowego przez wbudowany system elektroniczny.
 • Silnik z bezprzewodowym sterowaniem, elektronicznymi krańcówkami, z detekcją przeszkody
  Seria SOMFY OXIMO: np SOMFY OXIMO 50 RTS 10/17 
  Silnik do rolet z zintegrowanym napędem radiowym system sterowania RTS, system Somfy Drive Control i zintegrowaną, opatentowaną anteną radiową. Ciągła kontrola momentu obrotowego  przez zintegrowany system elektroniczny. Automatyczne zatrzymanie napędu w przypadku wykrycia przeszkody, system wymaga zastosowania dla dolnego położenia  – uchwytów blokujących Lock to Play – pancerz rolety musi mieć sztywne i stabilne połączenie z rurą nawojową, dla górnego położenia bufory ograniczające w listwie dolnej.
 • Silnik z bezprzewodowym sterowaniem, detekcją przeszkody i komunikacją obustronną.
  Seria SOMFY OXIMO iO: np SOMFY OXIMO 40 io 13NM
  Gama napędów radiowych, z funkcją informacji zwrotnej, opracowana z przeznaczeniem do rolet na rurę ośmiokątną 40 mm. Napędy posiadają ciągłą elektroniczną kontrolą momentu obrotowego (Somfy Drive Control™), funkcję detekcji przeszkód podczas zamykania i detekcji oblodzenia/przymarznięcia przy otwieraniu. W przypadku automatycznego ustawienia położeń krańcowych występują okresowe automatyczne korekty optymalnych ustawień położeń krańcowych. W przypadku manualnego ustawienia położeń krańcowych możliwość manualnej korekty ustawienia jednego położenia w danym momencie. Możliwość szybkiego i łatwego zdefiniowania indywidualnego położenia komfortowego „my” oraz jego wywoływania za pomocą nadajnika radiowego (ręcznego lub naściennego) lub jako funkcji automatyki słonecznej io.
 • Podstawowy silnik ze sterowaniem przewodowym i mechanicznymi krańcówkami, bez detekcji przeszkody
  Seria DM, np Silnik Aluprof DM35S 10NM/17
  Silnik do rolet z wbudowanymi mechanicznymi wyłącznikami krańcowymi.Zastosowanie z rurą nawojową 40mm. Szybkość 17/obrotów/min.Udźwig do 20kg
 • Silnik ze sterowaniem przewodowym, elektronicznymi krańcówkami i detekcją przeszkody
  Seria BD, np Silnik Aluprof 45BD 10/15
  Silnik do rolet z wbudowanymi elektronicznymi wyłącznikami krańcowymi.Zastosowanie z rurą nawojową 50/60mm.Szybkość 15/obrotów/min.Możliwość podłączenia kilku siłowników do jednego przełącznika.Reaguje na przeszkody.
 • Silnik ze sterowaniem bezprzewodowym, elektronicznymi krańcówkami i detekcją przeszkody
  Seria DM, np Silnik DM35E 10NM/17
  Silnik do rolet z wbudowanymi elektronicznymi wyłącznikami krańcowymi.Wbudowanym sterownikiem radiowym, oraz detekcją przeciążenia.Zastosowanie z rurą nawojową 40 mm. Szybkość 17/obrotów/min.Udźwig do 20 kg. Wymagane wieszaki blokady.Możliwość sterowania przełącznikiem klawiszowym.

Krótka ściąga:

ELEKTRONICZNE KRAŃCÓWKI – krańcówki ustawiane elektronicznie, przechowywane w pamięci siłownika.

STEROWANIE KLAWISZOWE – możliwość sterowania pracą siłownika klawiszem za pomocą połączenia przewodowego.

DETEKCJA WYKRYWANIA PRZESZKODY – technologia umożliwia detekcję przeszkód na drodze rolet – zarówno przy ich opuszczaniu jak i podnoszeniu.

.

Zobacz także

Zapoznaj się z innymi produktami z różnych kategorii poniżej.
Kliknij i przejdź

Żaluzje

Drzwi

Okna

Przesuwne

Rolety

Okna ALU