Rolety z widoczną skrzynką

Rolety zewnętrzne montowane z przodu na elewacji lub pod nadproże, są najczęściej instalowane już po skończonych pracach budowlanych. Mówi się o nich, że są przeznaczone do modernizacji, poprawiają one parametry izolacji termicznej i akustycznej. Rolety zewnętrzne montowane z przodu gwarantują prywatność, ochronę przed słońcem, podnoszą ochronę przed włamaniem, rolety wyposażone w moskitiery zapewniają ochronę przed owadami.  Cały mechanizm rolety jest łatwo dostępny do naprawy i konserwacji. Klapa rewizyjna, to w tym typie rolet: przednia część skrzyni. 

Zalety systemu

  • Dużo wariantów skrzynek
  • Do wielu sytuacji na budowie
  • Widoczne estetyczne skrzynki
  • Możliwość stosowania kilku systemów pancerzy: mini i maksi
  • Pancerz rolety skierowany „brzuszkami” do środka pomieszczenia
  • Rewizja od strony zewnętrznej
  • Możliwość zintegrowania z moskitierami
  • Zastosowanie: nowe budownictwo oraz renowacja

Okrągła skrzynka

nowoczesne i miłe dla oka kształty, które posiadają dodatkowo ważną funkcjonalność:
krople deszczu padające z góry, w większości „odbijane” są do przodu i elewacja nie jest narażona na zamakanie.
występuje w dwóch wariantach, extra – ze skrzynką z aluminium ekstrudowanego, oraz 
wariant ekonomic – ze skrzynką z aluminium zimnogiętego.

 

 

Ćwierć-okrągła skrzynka

 

rozwiązanie dość rzadko stosowane, jest to rozwiązanie najczęściej stosowane przy zastosowaniu montażu we wnęce, daje nam estetykę porównywalną ze skrzynką okrągłą, przy mniejszych kosztach.

Skrzynka cube

 

Ciekawe kubistyczne rozwiązanie, które zdobywa zwolenników, u Klientów lubujących się w ascetycznych formach. Jest ulubionym rozwiązaniem architektów lubujących się w ultranowoczesnych projektach.

Klasyczna skrzynka

 

Od wielu lat stosowana i lubiana. Rozwiązanie jest najpopularniejsze ze względu na harmonijne kształty. Rozwiązanie występuje w wariancie aluminium zimnogiętym. 

Poniżej przedstawiamy parametry techniczne rolet w skrzynkach klasycznych. Jedynie w niektórych typach prezentowanych powyżej systemów rolet, nie występują niektóre wielkości skrzynek, można je oczywiście zastąpić skrzynką o wymiarze większym.  Jeśli pojawią się u Was jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Wyznajemy zasadę, kto pyta – nie błądzi.

Zobacz także

Zapoznaj się z innymi produktami z różnych kategorii poniżej.
Kliknij i przejdź

Żaluzje

Drzwi

Okna

Przesuwne

Rolety

Okna ALU