Sterowania

Aluprof DC448

pilot aluprof dc 448

Pilot Aluprof DC448, posiada 5-kanałów, które pozwalają na sterowanie pięcioma napędami lub pięcioma grupami do 20 napędów każda, co daje możliwość sterowania do 100 silników. Ma wbudowany zegar i programator tygodniowy, który pozwala na zaprogramowanie sterowania silnikami w trybie tygodniowym  lub dziennym. 

Aluprof DC 229

Aluprof DC 229

Sterownik Aluprof DC 229, to pilot 1-kanałowy, który pozwala na sterowanie jednym silnikiem lub grupą silników, maksymalnie 20 szt., posiada możliwość wymiany ramki, a tym samym zmiany wyglądu pilota, jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami bezprzewodowymi firmy Aluprof. 

Aluprof DC 230

Aluprof DC 230

Sterownik Aluprof DC 229, to pilot 2-kanałowy, który pozwala na sterowanie dwoma silnikami lub dwoma grupami silników, maksymalnie po 20 szt. w grupie, posiada możliwość wymiany ramki, a tym samym zmiany wyglądu pilota, jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami bezprzewodowymi firmy Aluprof. 

Aluprof DC 920

Aluprof DC 920

Pilot Aluprof DC920 – to przenośny nadajnik z wyświetlaczem LCD. Obsługuje 5 silników lub grup silników. Istnieje w nim możliwość zaprogramowania indywidualnego czasu podczas, którego rolety będą podnoszone i opuszczane. Posiada on zasięg do 200m w otwartym terenie, co w warunkach domowych w większości wypadków zapewni poprawny zasięg.

Aluprof DC 559

Aluprof DC 559

Sterownik Aluprof DC559 to 15-kanałowy pilot bezprzewodowy do sterownia, naścienny z wyświetlaczem, który obsługuje silniki z wbudowanymi odbiornikami ale również zewnętrzne odbiorniki. Sterownik posiada przyciski dzięki którym w łatwy sposób możemy się poruszać pomiędzy poszczególnymi kanałami a wyświetlacza pokazuje który kanał jest aktualnie obsługiwany. Dodatkowo pilot posiada kanał centralny który umożliwia sterowanie wszystkimi silnikami (odbiornikami) jednocześnie.

Aluprof DC 115

Aluprof DC 115 A

Pilot Aluprof DC115A ma wygląd breloczka, funkcjonalne i wyjątkowo poręczne rozwiązanie – możesz zabrać go ze sobą wszędzie: do samochodu, kieszeni czy torebki.1-kanał pozwala na sterowanie jednym napędem lub grupą do 20 napędów, możliwości sterowania zarówno bramą garażową rolowaną, jak i roletami, a w połączeniu z modułami rozszerzającymi także bramą segmentową lub wjazdową. Przesuwana osłona zapobiegnie przypadkowemu wciśnięciu przycisków.

 

Aluprof DC 1702

Aluprof DC 1702

Elegancki sterownik Aluprof DC1702 – pilot z dotykowym wyświetlaczem. Obsługuje 15 silników lub grup, posiada zasięg do 200m w terenie otwartym i do 35m w pomieszczeniu.Współpracuje z silnikami DM35EV/Y, DM45EV/Y, DM35R, DM45R, DM55RM, DM59RM, oraz odbiornikami radiowymi i centralkami radiowymi serii DC (z wykluczeniem DC256).

 

Aluprof DC 661

Aluprof DC 661

Sterownik Aluprof DC661 to 5-kanałowy pilot  bezprzewodowy sterownia naścienny z zegarem do obsługi silników z wbudowanym odbiornikiem radiowym lub zewnętrznych odbiorników radiowych. Sterownik posiada dodatkowo przyciski dzięki którym w łatwy sposób możemy się poruszać pomiędzy poszczególnymi kanałami a wyświetlacza pokazuje który kanał jest aktualnie obsługiwany. Dodatkowo pilot posiada kanał centralny który umożliwia sterowanie wszystkimi silnikami (odbiornikami) jednocześnie.

Somfy situo telis

somfy situo telis io homecontrol

Najnowocześniejszy pilot zdalnego sterowania io homecontrol ,obsługujący jedną roletę lub grupę rolet. SOMFY io homecontrol zapewnia zaawansowaną i bezpieczną technologię radiową, która jest łatwa w instalacji. Produkty oznaczone etykietą  io homecontrol komunikują się między sobą, podnosząc komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii w domu. Przycisk „my” do zatrzymywania lub wywołania ustawionej indywidualnie pozycji komfortowej. Przy nieruchomych osłonach, krótkie naciśnięcie przycisku „my” spowoduje ustawienie się rolet lub żaluzji fasadowych w pozycji komfortowej.

Somfy Telis

somfy telis

Sterownik SOMFY TELIS 16-kanałowy pilot do bezpośredniego sterowania roletami i żaluzjami fasadowymi. Tak jak każdy pilot posiada przyciski do sterowania ruchem: góra, stop, dół ale też posiada dodatkowe przyciski: wyboru oraz nawigacji  po ekranie LCD. Przycisk stop posiada dodatkową funkcję pozycji komfortowej, wcześniej zaprogramowanego ustawiania pozycji rolet, która nam najbardziej odpowiada.

Somfy Telis Chronis

somfy telis chronis rts 6 k

Sterownik TELIS Chronis to 6-cio kanałowy pilot do bezpośredniego sterowania roletami i żaluzjami, ma  wbudowany programator czasowy. Dzięki temu pilot ma możliwość zaprogramowanego sterowania urządzeniami na 6-kanałach. Posiada możliwość przygotowania planu automatycznego działania  na każdy dzień tygodnia. Ma wbudowane funkcje zmierzchu, symulacji obecności i automatycznej zmiany czasu. Obsługuje zarówno rolety jak i żaluzje fasadowe.

Somfy Tahoma Scenario

somfy tahoma scenario player

Naścienny, bezprzewodowy sterownik pozwalający na odtwarzanie scenariuszy zaprogramowanych w TaHoma, bez potrzeby łączenia się z nią. Scenario Player dla TaHoma montuje sie na ścianie. Jest bezprzewodowym, radiowym sterownikiem., za pomocą, którego, użytkownik może realizować scenariusze zaprogramowane w TaHoma, bez potrzeby łączenia się z jej interfejsem (TaHoma).

Nazwa PDFa

Zobacz także

Zapoznaj się z innymi produktami z różnych kategorii poniżej.
Kliknij i przejdź

Żaluzje

Drzwi

Okna

Przesuwne

Rolety

Okna ALU