Okna SCHÜCO

Schüco to lider wśród firm, które proponują rozwiązania pozwalające na oszczędność energii. Ich profile okienne wyróżniają się trwałością i łatwością w utrzymaniu, a ponadto zapewniają odpowiednie ocieplenie pomieszczenia. Jeśli zależy Ci na cechach takich jak szczelność, wysoka odporność na czynniki zewnętrzne (pogodowe czy chemiczne), a dodatkowo docenisz brak konieczności malowania oraz stosunkowo niską cenę, to okna z PVC, które oferuje Schüco, są zdecydowanie dla Ciebie. Okna produkowane z profili Schüco wyposażone są w okucia okienne marki Winkhaus – jednego z najbardziej uznanych producentów okuć okiennych i drzwiowych.

Dom energooszczędny i pasywny dzięki oknom z profili Schüco

Obecnie bardzo modne są domy pasywne, których wyróżnikiem jest bardzo dobry system izolacyjny i jak bardzo niskie  zapotrzebowanie energetyczne. Jeszcze do niedawna cechą domów pasywnych były małe okna. Nadeszła nowa technologia, która  pozwala na zamontowanie dużych okien z profiliami  Schüco. Dzięki temu jedna z najważniejszych rzeczy dla człowieka, jaką jest jest światło, szczególnie słoneczne, o wiele zdrowsze dla oka od światła sztucznego, może dopływać do mieszkań w odpowiedniej ilości. Można to uzyskać bez utraty ciepła.

Doskonale radzi sobie z tym okno Schüco CT 70 oraz 7-komorowym LivIng. Dzięki świetnej izolacji termicznej zmniejsza się zapotrzebowanie na energię. Wpływa to pozytywnie na środowisko naturalne poprzez redukcję CO2, a także – rzecz jeszcze istotniejsza – pozwala na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie. Oto kilka danych liczbowych: współczynnik przenikania ciepła (Uw) dla standardowych okien wynosi 1,4 W/m²K. Z profilami marki Schüco przy identycznym zużyciu energii tafla szklana może być nawet o 30% większa. 

fenster ct70

CT 70

2 uszczelki

Klasa izolacyjności cieplnej: 

Liczba komór: 5

fenster living home

Living

2/3 uszczelki

Klasa izolacyjności cieplnej: 

Liczba komór: 7

LivIng Alu Inside

3 uszczelki

Klasa izolacyjności cieplnej: 

Liczba komór: 7

hebe schiebe tuer

Elementy przesuwne

2 uszczelki

Klasa izolacyjności cieplnej: 

Liczba komór: 5/7

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę w ciągu jednego dnia.
Wyślij do nas wiadomość e-mail z wymiarami otworów okiennych i informacjami o rodzaju okien.

Wiemy, że czas jest cenny, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszego internetowego konfiguratora. Wycena każdego okna, rolety lub żaluzji zajmie Ci tylko 40 sekund. Otrzymasz dodatkowo 5% zniżki.

Jakie cechy wpływają na atrakcyjność okien Schüco

Jeśli zależy Ci na uczynieniu swojego miejsca zamieszkania wyjątkowym i niepowtarzalnym, to z użyciem profili Schüco okuć Winkhaus zrobisz to bez problemu. Wielość rodzajów profili okiennych, jakie oferuje zarówno kolekcja CT 70 (Classic Rondo), jak i Living, jest ogromna. Dodatkowo możesz korzystać z szerokiej palety kolorów – znajdziesz elementy w barwach podobnych do drewna, białych i innych, bardzo modnych w tej chwili – takich jak antracyt, odmiany szarości i szczotkowane aluminium. Profile okien Schüco dzięki swojej budowie, są optycznie wąskie, co powoduje, że wyglądają atrakcyjnie. Z pewnością ucieszy Cię fakt, że nasze okna z profili firmy Schüco łatwo się czyści, a dodatkowo nie przebarwiają się.

Okucia Winkhaus – najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb

Marka Winkhaus istnieje już od 160 lat. Przez ten czas cały czas się rozwija, zmienia i modernizuje. Wyróżniają ją nieustannie podnoszone standardy jakościowe, a hasłem firmy jest „zawsze precyzyjni” udowadniane przy każdej inwestycji. W naszych oknach standardowo stosujemy okucia activPilot ale również okucia ukryte w luzie wrębowym (activPilot Select). 

Twój dom może być słoneczny, ciepły, przyjazny środowisku i piękny. Aby uzyskać wszystkie te cele wystarczają dobre okna. Sprawdź na kolejnych podstronach, jakie okna Schüco oraz okucia Winkhaus będą najlepsze dla Ciebie. 

Zadzwoń do nas. Doradzimy Ci, a następnie przygotujemy specjalnie dla Ciebie profesjonalną ofertę z wyceną, profesjonalną i w pełni spersonalizowaną.

Ze względu na dużą ilość zapytań na temat okien bezpiecznych dla kota, utworzyliśmy specjalną stronę z rozwiązaniami tego typu. Zapraszamy!

Ze względu na dużą ilość zapytań na temat okien bezpiecznych dla kota, utworzyliśmy specjalną stronę z rozwiązaniami tego typu. Zapraszamy!

Akcesoria okienne

Zobacz także

Zapoznaj się z pozostałymi naszymi produktami przedstawionymi poniżej.
Kliknij i przejdź

Żaluzje

Drzwi

Okna

Przesuwne

Rolety

Okna ALU

    Użyj formularza, wyślij nam wiadomość, będzie nam bardzo miło

    Jeśli jest taka możliwość, proszę nam wysłać listę okien.