Okna i drzwi przesuwne Schüco

thermoslide final

Schüco Thermoslide SI 82

Przesuwne okna/Przesuwne drzwi

Klasa izolacyjności cieplnej: 

Liczba komór: 5/7

easyslide final

Schüco Easyslide CT70

Przesuwne okna/Przesuwne drzwi

Klasa izolacyjności cieplnej: 

Liczba komór: 3/5

przesuwne_74 final

Schüco S 74

Przesuwne okna /Przesuwne drzwi

Klasa izolacyjności cieplnej: 

Liczba komór: 2/3

Staramy się przygotować ofertę w 24 godziny.
Jeśli trwa to dłużej, proszę nam wybaczyć.
Przygotujemy dla Twojego domu wspaniałe rozwiązanie.

Wiemy, że czas jest cenny, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszego internetowego konfiguratora. Wycena każdego okna, rolety lub żaluzji zajmie Ci tylko 40 sekund. Otrzymasz dodatkowo 5% zniżki.

Opis  – Schüco ThermoSlide SI 82

Plastikowe drzwi przesuwne HS ThermoSlide składają się z 7-komorowej ościeżnicy i 5-komorowego skrzydła oraz posiadają systemem 3 uszczelek. System drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco HS ThermoSlide oparty jest na systemie Schüco Corona SI 82 (Thermo 6) o grubości  skrzydła 82 mm, z ramą o głębokości zabudowy 219 mm.

Dzięki potrójnie oddzielonemu termicznie progowi oraz termicznie oddzielonemu wzmocnieniu ramy, system ThermoSlide wykazuje znakomite parametry izolacyjności cieplnej. Dodatkowo firma Schüco jako specjalną opcję projektową, oferuje nową i ekskluzywną powłokę powierzchniową Schüco AutomotiveFinish. W palecie powłok AutomotiveFinish znajdują się kolory metaliczne i unikatowe wzory do niedawna niedostępne dla okien i drzwi produkowanych z profili plastikowych.

Opis – Schüco Easyslide CT70

Plastikowe drzwi Easy Slide, zbudowane są z 5-komorowej ramy i 3-komorowego skrzydła, a głębokość zabudowy ramy wynosi 167 mm. Nowe drzwi podnoszono-przesuwne zapewniają bardzo dobry komfort życia, dzięki bardzo skutecznej izolacji akustycznej wynikającej z budowy profili i zastosowanych dobrej jakości materiałów. Jednocześnie dwa lub trzy poziomy uszczelnienia utrzymują dobre zabezpieczenie przed przeciągami nawet przy silnym wietrze. Ponadto optymalna przezroczystość stosowanego obecnie szkła izolacyjnego prowadzi do nieporównywalnie wysokiej wydajności świetlnej. Poszczególne elementy drzwi Schüco Corona CT 70 HS EasySlide są praktycznie bezobsługowe i łatwe do czyszczenia, nawet przez długie lata. Powierzchnie są kolorowe i odporne na światło,a  okucia i uchwyty są zabezpieczone przed korozją. Obsługa nowoczesnych drzwi podnoszono-przesuwnym jest łatwa i bez wysiłku.

Opis – Schüco S 74

Drzwi przesuwne S74 to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dostępne w systemie Schüco. Przesuwne skrzydło otwiera się równolegle do stałego elementu, więc potrzebujesz mniejszej powierzchni niż w przypadku klasycznych drzwi ze skrzydłem . Profile Solid S74 umożliwiają tworzenie dużych powierzchni szklanych.

Przesuwne drzwi balkonowe, tarasowe i oranżerii

System S74 z dwiema lub trzema szynami jezdnymi daje możliwość równoległego przesuwania skrzydeł. Skrzydła z podwójnymi szybami są uszczelnione uszczelką szczotkową. Konstrukcja zalecana jest do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość zastosowania go na małej powierzchni, ponieważ dodatkowa powierzchnia do otwierania skrzydła nie jest konieczna. Jest bardzo często stosowany jako drzwi balkonowe, tarasowe lub drzwi do ogrodów zimowych.

Zobacz także

Zapoznaj się z naszymi pozostałymi produktami przedstawionymi poniżej.
Kliknij i przejdź

Żaluzje

Drzwi

Okna

Przesuwne

Rolety

Okna ALU

    Użyj formularza, prześlij nam wiadomość

    Jeśli jest taka możliwość, proszę nam wysłać listę okien.