Okna i drzwi przesuwne Schüco

thermoslide final

Schüco Thermoslide SI 82

Przesuwne okna/Przesuwne drzwi

Klasa izolacyjności cieplnej: 

Liczba komór: 5/7

easyslide final

Schüco Easyslide CT70

Przesuwne okna/Przesuwne drzwi

Klasa izolacyjności cieplnej: 

Liczba komór: 3/5

przesuwne_74 final

Schüco S 74

Przesuwne okna /Przesuwne drzwi

Klasa izolacyjności cieplnej: 

Liczba komór: 2/3

Standardowo staramy się przygotować ofertę w 24 godziny.
Zdarza się jednak, że potrzebujemy nieco więcej czasu na wycenę ponieważ
zapytania są bardzo złożone. 

Wiemy, że czas jest cenny, więc skorzystaj z naszego internetowego konfiguratora.
Wycena każdego okna, rolety lub żaluzji zajmuje tylko 40 sekund.
Otrzymasz dodatkowo również 5% zniżki.

Opis  – Schüco Thermoslide SI 82

Plastikowe drzwi HS z 7-komorową ościeżnicą i 5-komorowym skrzydłem oraz systemem 3 uszczelek. System plastikowych drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco HS ThermoSlide oparty jest na systemie Schüco Corona SI 82 (Thermo 6) o grubości 82 mm, z ramą o głębokości 219 mm.

Znakomita izolacja termiczna i profile izotermiczne zostały osiągnięte dzięki potrójnie oddzielonemu termicznie progowi oraz termicznie oddzielonemu wzmocnieniu ramy. Potwierdza to fakt, że skrzydło jest zamknięte profilem ramy. Jako specjalną opcję projektową Schüco oferuje nową i ekskluzywną powłokę powierzchniową Schüco AutomotiveFinish. W oparciu o „ know-how” branży lakierniczej w motoryzacji, dzięki Schüco AutomotiveFinish możliwe są teraz wspaniałe kolory metaliczne, nawet na profilach plastikowych do okien i drzwi.

Opis – Schüco Easyslide CT70

Plastikowe drzwi podnoszono-przesuwne, 3/5 komorowe, głębokość zabudowy 167 mm. Nowe drzwi podnoszono-przesuwne zapewniają dodatkowy komfort życia. Ze względu na swoją konstrukcję i zastosowane materiały zapewniają bardzo skuteczną izolację akustyczną. Jednocześnie dwa lub trzy poziomy uszczelnienia utrzymują dobre zabezpieczenie przed przeciągami nawet przy silnym wietrze. Ponadto optymalna przezroczystość stosowanego obecnie szkła izolacyjnego prowadzi do nieporównywalnie wysokiej wydajności świetlnej. Drzwi podnoszono-przesuwne wykonane z systemu profili Schüco Corona CT 70 HS EasySlide i ich poszczególne elementy są praktycznie bezobsługowe i łatwe do czyszczenia, nawet przez długie lata. Powierzchnie są kolorowe i odporne na światło, okucia i uchwyty są zabiezpieczone przed korozją. Obsługa nowoczesnych drzwi podnoszono-przesuwnym jest łatwa i bez wysiłku.

Opis – Schüco S 74

Drzwi przesuwne S74 to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dostępne w systemie Schüco. Przesuwne skrzydło otwiera się równolegle do stałego elementu, więc potrzebujesz mniejszej powierzchni niż w przypadku klasycznych drzwi ze skrzydłem . Profile Solid S74 umożliwiają tworzenie dużych powierzchni szklanych.

Przesuwne drzwi balkonowe, tarasowe i oranżerii

System S74 z dwiema lub trzema szynami daje możliwość równoległego przesuwania skrzydeł. Skrzydła z podwójnymi szybami są uszczelnione uszczelką szczotkową. Konstrukcja zalecana jest do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość zastosowania go na małej powierzchni, ponieważ dodatkowa powierzchnia do otwierania skrzydła nie jest konieczna. Jest bardzo często stosowany jako drzwi balkonowe, tarasowe lub drzwi do ogrodów zimowych.

Zobacz także

Zapoznaj się z innymi produktami z różnych kategorii poniżej.
Kliknij i przejdź

Żaluzje

Drzwi

Okna

Przesuwne

Rolety

Okna ALU

KONTAKT

+48 71 787 49 81
Skontaktuj się z jednym z naszych pracowników, aby omówić szczegóły.
O, której mamy zadzwonić do ciebie? ? (UTC+01:00):

Dzień Miesiąc Godzina