Dodatki do rolet / możliwe rozwiązania

W miesiącach letnich i wiosenno-letnich obserwujemy coraz wyższe temperatury.  Tendencja ta może się utrzymać, wcześniej to zima była porą roku w której trzeba było liczyć się z wyższymi kosztami za utrzymanie odpowiedniej temperatury do komfortowego mieszkania. Teraz to lato i jesień niosą za sobą wydatki za prąd potrzebny do utrzymani skutecznej klimatyzacji.
Czy istnieje sposób by zmniejszyć koszty i skutecznie chronić swój dom w letnich miesiącach? 

Tak!

To są rolety i żaluzje fasadowe.

W tym dziale prezentujemy dodatki do rolet, dlatego też przedstawiamy interesujące elementy, które mogą wpłynąć na lepszą personalizacje Waszych rolet.

Sam wybór pancerza rolety, można wybrać doskonały podstawowy PA 39, który pozwoli skryć się przed słońcem, zastosowanie profili 52, pozwoli dodatkowo poczuć się bezpieczniej..

Interesującą może być kwestia automatyki roletowej, będąc w pracy, twój czujnik słoneczny albo zegar, może sam „zadecydować” czy ma chronić twój dom przed nadmiernym ogrzewaniem, tak aby system klimatyzacji był jak najmniej potrzebny.

Do tego wszystkiego oczywiście potrzebne jest wyposażenie rolet w silniki elektryczne, istnieje ich kilka typów, niektóre z nich mają wbudowane sterowniki radiowe, które nie bedą wymuszać dodatkowego okablowania Waszych domów.

Naturalnie w każdej sytuacji, jeśli pojawią się pytania, chętnie Wam na nie odpowiemy,.

 

Zobacz także

Zapoznaj się z innymi produktami z różnych kategorii poniżej.
Kliknij i przejdź

Żaluzje

Drzwi

Okna

Przesuwne

Rolety

Okna ALU