Prezentujemy nowoczesny system rolet Styroterm.

Skrzynka wykonana jest z wysokiej jakości materiału termoizolacyjnego stanowiąca wyróżnik wśród konkurencyjnych rozwiązań.
Potwierdzają to wyniki badań renomowanego instytutu badawczego IFT ROSENHEIM, które potwierdziły wyjątkowo niskie wartości izolacji termicznej wynoszącej 0,40 W / m2K.System
Styroterm jest jednym z wiodących rozwiązań dostępnych na rynku. Jest to główny argument do zaproponowania go do budynków pasywnych i niskoenergetycznych.
Rozwiązanie oparte na metodzie montażu znanej z systemu stosowanego do żaluzji fasadowych, w której cały proces łączenia z oknem jest zasadniczo przeprowadzany poprzez „wkliknięcie” w adapter umieszczony na ramie okna i dokręcenie kotew bocznych.
System został zaprojektowany w taki sposób, aby był w pełni kompatybilny z całą naszą gamą konstrukcji okien: Aluplast, Veka i Schüco, a także Aluminium-Aluprof, Yawal i Aliplast, a kończy się na najbardziej prestiżowych rozwiązaniach aluminiowych okien Schüco.

Przedstawione rozwiązanie może być stosowane zarówno w nowo budowanych, jak i remontowanych budynkach, w których zamiast wyjątkowo starych można zastosować nasze wyjątkowo energooszczędne skrzynki.Kolejną zaletą systemu jest możliwość wyboru lokalizacji klapy rewizyjnej, ponieważ system jest dostępny w wersji z rewizją z zewnątrz lub z rewizją od wewnątrz.System STYROTERM jest również dostępny w wersji dostosowanej do zastosowania żaluzji fasadowych.

Dostępne są dwa rozmiary pudeł, które są dostosowane do specjalnych wymagań:260 x 260 mm i 300 x 300 mm
Niezależnie od dostępu do miejsca serwisu (wewnątrz, na zewnątrz) i rodzaju skrzynki (rolety, rolety fasadowe), każdy z tych systemów może mieć rolowaną moskitierę, którą można przymocować poprzez kliknięcie odpowiedniego załącznika.

JAK OBLICZYĆ WSPÓŁCZYNNIK PRZENOSZENIA CIEPŁA DLA OKNA Z ROLETĄ ?

Współczynnik przenikania ciepła przez okno z zamkniętymi roletami (zewnętrzne żaluzje), U WS, oparty jest na normie – EN ISO 10077:
Obliczono „Wydajność cieplna okien, drzwi i rolet”. „Obliczanie współczynnika przenikania ciepła.
Część 1: Przepisy ogólne ”. Wystarczy użyć poniższego wzoru, a wynik pokazuje nam wartość UW

 

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z WYKORZYSTYWANIA ROLET ZEWNĘTRZNYCH W SYSTEMIE SKB STYROPOR?

■ W przypadku okien pasywnych o współczynniku Uw = 0,8 [W / m 2 · K] rolety STYROTERM podwyższają
  współczynnik przenikania ciepła przez okno z zamkniętymi okiennicami na Uw = 0,67 [W / m 2 · K],
■ dla okien z Uw = 1,1 [W / m 2 · K] o 21%,
■ dla ram okiennych o Uw = 1,4 [W / m 2 · K] o 25%, a dla starszych nawet o ponad 30%.

Zobacz także

Zapoznaj się z innymi produktami z różnych kategorii poniżej.
Kliknij i przejdź

Żaluzje

Drzwi

Okna

Przesuwne

Rolety

Okna ALU