Szyby ornamentowe do okien i drzwi

Wysokiej jakości ozdobne szyby do okien i drzwi cieszą się obecnie rosnącą popularnością. Jeśli są Państwo zainteresowani takimi szybami, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy Norta. Zawsze chcemy sprostać Twoim wymaganiom, dlatego stale rozwijamy naszą ofertę.

Jesteśmy obecnie w stanie zaoferować nowoczesne, zarówno białe, jak i brązowe ozdobne szyby, które przedstawiają różne motywy. Takie szklenie z pewnością można uznać za oryginalną dekorację. W naszej ofercie można obecnie znaleźć różne szyby ozdobne, które pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych domów. Takie szyby są najlepszym wyborem, jeśli chcesz skutecznie ograniczyć możliwość obserwacji z zewnątrz pomieszczeń domu . Oczywiście oferujemy również szkło ozdobne, które jest przezroczyste. Oferowane przez nas szkło ozdobne charakteryzuje się klasyczną elegancją. Z pewnością nada każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego klimat. Z przyjemnością doradzimy ci w sprawie wyboru. Z niecierpliwością oczekujemy na Twoje zapytanie.

Szprosy okienne

W naszej ofercie posiadamy szprosy między szybami o szerokości: 8, 18, 26, 45 mm.

Szprosy nadają oknu godny wygląd  i umożliwiają ciekawe możliwości dekoracji. 

Szprosy są dostępne w szerokiej gamie kolorów RAL oraz w kilku kolorach podobnych do kolorów PCV.

Często zadawane pytanie:
Czy to prawda, że szprosy w przestrzeni między szybami w potrójnym energooszczędnym szkle (36 mm) zmniejszają wartość U w takim stopniu, że jest tylko nieznacznie lepsza niż wartość U w podwójnych szybach z wewnętrznymi szprosami ?

W zależności od konkretnej sytuacji nasz zespół powie ci, jak wysoka jest wartość Ug.

Dalsze wady: Wartość Ug (szkło) pogarsza się mniej więcej o 0,1 W dla jednego szprosa i o 0,2 W dla dwóch w oknie.

Zobacz także

Zapoznaj się z innymi produktami z różnych kategorii poniżej.
Kliknij i przejdź

Żaluzje

Drzwi

Okna

Przesuwne

Rolety

Okna ALU