VB

Poszerzenia okienne

Poszerzenia ramy okiennej mogą być odpowiednim sposobem poszerzenia okna ze względów optycznych lub konstrukcyjnych. Poszerzenia są dostępne w trzech różnych wersjach.

Jeśli nowe okna mają być montowanie podczas renowacji starego budynku, stare okna często trzeba usunąć i zastosować poszerzenie ramy.

Wymiary starych i nowych okien pasują tylko w rzadkich przypadkach, ponieważ zwykle instalowano wcześniej większe konstrukcje okien.

Jeśli wymiary okna nie pasują, konieczne jest poszerzenie ramy okna.

Może to być konieczne na przykład w celu skompensowania dużych różnic między wymiarami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Mogą być również używane jako profil połączenia konstrukcji z wylewką i mogą być na przykład osadzone lub zakotwiczone w posadzce.

Aby wykluczyć skomplikowane prace murarskie, stosuje się alternatywne poszerzenie. Poszerzenia te są dostępne z różnych materiałów, od plastiku przez drewno po aluminium. Dla każdego typu okna istnieje odpowiednie poszerzenie w różnych grubościach. Poszerzenie zależy od ogólnych warunków konstrukcji ściany.

Ponieważ często można się spodziewać niespodzianek, szczególnie w starych domach, dobrym pomysłem może być posiadanie kilku przedłużeń podłogi o różnych szerokościach przy montażu okien. W przypadku domów, w których otwór okienny jest dobry, przedłużenia ramy nie powinny być stosowane. Standardowa rama okienna jest tutaj w zupełności wystarczająca.

Odpowiemy na twoje pytania dotyczące poszerzeń, Chcesz wymienić okna a może je wstawić do swojego nowego domu? Napisz do nas…

Jeśli chcesz, możesz użyć konfiguratora aby samodzielnie wycenić okna, żaluzje albo rolety.

Przeczytaj również

KONTAKT

+48 71 787 49 81
Skontaktuj się z jednym z naszych pracowników, aby omówić szczegóły.
O, której mamy zadzwonić do ciebie? ? (UTC+01:00):

Dzień Miesiąc Godzina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *